Kontakt

O nás

Jídlo v práci

Službu jídlovpraci.cz provozuje česká společnost Zdravé stravování, která se specializuje na přípravu nutričně vyvážených pokrmů pro dietní krabičkové stravování. Denně v moderním provozu rodinné firmy připraví tým nutričních specialistů a kuchařů přes 30 000 porcí jídla.

Nyní Zdravé stravování rozšiřuje svoji působnost a přichází s novou službou jídlovpraci.cz. Ta nabízí dovoz lahodných a nutričně vyvážených pokrmů přímo k Vám do práce, či domů. Na své si přijdou jak příznivci tradiční československé gastronomie, tak lidé orientovaní na moderní gastronomii, nebo lidé vyznávající vegetariánství.

Všechny pokrmy jsou připravovány z kvalitních surovin. Konzervanty, glutamáty a umělá dochucovadla v našich jídlech nenajdete. Připravujeme si vlastní vývary, těstoviny a koření si sami mícháme. Hlad s námi rozhodně mít nebudete. Poctivé porce se pohybují v rozmezí 350 až 420 g.

V denním menu jsou pro Vás připraveny vždy 2 druhy polévek (krémová, či vývarová) a 2 druhy salátů (zeleninový, nebo zrníčkový se sýrem, či masem). Mezi hlavními chody jsou zastoupena jídla oslavující klasickou československou kuchyni, ale i pokrmy inklinující k racionálnějšímu stravování (přílohy v celozrnných variantách a pokrmy bez řepného cukru, másla nebo smetany). Pokud upřednostňujete maso, tak na Vás čekají proteinová jídla s bohatým podílem masa, vajec, sýrů a šunky. Nabízíme i bezmasé varianty pro vegetariány. V denním menu myslíme i na osvěžující svačinky a něco sladkého k odpolední kávě.

Co ještě zmínit na závěr, čím více jídel objednáte, tím nižší je cena. Domluvte se s kolegy a vychutnejte si jídlo v práci. Přehled denního menu zde

 

Co můžete ochutnat

 

Jidlo V Praci Kulajda
Jidlo V Praci Grilovana Zelenina
Jidlo V Praci Losos
Jidlo V Praci Svickova
Jidlo V Praci Testoviny Kukurice II
Zrnickovy Salat Bulgur Se Zeleninou A Smakounem 320px

 

Objednat jídlo

 

Partneři

Impuls Oval CMYK Zluty

 

Zdravé stravování logo

Zdravé stravování s.r.o.
Jiřího z Poděbrad 978
696 62 Strážnice

Kontakt

+420 777 485 093

(pondělí až pátek 8-16 h)

info@jidlovpraci.cz

Reklamace

+420 771 280 311

(pondělí až pátek 8-16 h)

reklamace@jidlovpraci.cz

 

© jidlovpraci.cz 2013 - 2024 • Vyzkoušejte také: Krabičková dietaDobré stravování